YAZILIM VE DİNAMİK GÜNCELLEME ÖZELLİKLERİ

  • Kurumsal kimliğinize uygun , sınırsız görsel içeriğinizi hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan kendiniz web sitenizde oluşturabilir, tüm başlık ve linklerinizi kendiniz otomatik yaratabilir ve yeni sayfalar ekleyebilirsiniz. Sayfa sınırı olmaksızın sayfalarınızı güncelleyebileceğiniz ve ek yapabileceğiniz -word kadar kolay bir kullanımı olan arabirim ile  fotoğraf, grafik, tablo, çizim, yazı ekleyerek sitenizi sürekli güncel tutabilirsiniz ve bunu tamamen ekstra bir masraf yapmadan gerçekleştirirsiniz.
  • Web sayfanız üzerinden şifreli girdiğiniz bir bölüm ile tüm sitenizi kontrol edip, değişiklikleri kolaylıkla yapıp anında  sonucu görebilirsiniz. Site haritasını, başlıkların hiyerarşisini düzenleyebilirsiniz.
  • Sitedeki yardım menüsü size daima yol gösterecektir.
  • Siteniz, sizin dünyaya açılan en güçlü kapınızdır, sitenizi güncel tutmak için hiçbir kuruma bağlı olmamakla beraber desteğimiz daima yanınızdadır.
  • Latisnet,1 yıl boyunca 4 kez ücretsiz güncelleme desteği sunmaktadır.

Firmamızdan web sitesi tasarım hizmeti aldıysanız siteniz dinamiktir ve web üzerinden güncellenebilir. Sitenizi güncellemesi yapabilmeniz için öncelikle tarafımızdan ücretsiz olarak verilen eğitimi  almış olmanız gerekmektedir.

SİTE İÇİ İNTERAKTİFLİK VE DİNAMİZM

  • Sitenizde iletişim formları ve insan kaynakları formları yerleştirilir.
  • Diğer dinamik öğeler yerleştirilebilir mesela anket, tartışma forumu, online sohbet gibi öğeler şifreli sayfalara yerleştirilebilir, bu gibi dinamik öğeler bağımsız uygulanabilir ve çeşitli hazır çözümlerimiz bulunmaktadır.
  • Siteniz müşterinin kullandığı windows dilini otomatik algılayabilir ve doğrudan o dildeki sayfaya otomatik yönlendirebilir, tanımlayamadığı dilde ise ingilizceyi default olarak açabilir.
aaa
  ANA SAYFA
  WEBMAIL
  OUTLOOK AYARLARI
  HOSTING AYARLARI
  YENİ E-MAİL ADRESİ
  SİTE GÜNCELLEME
  ALAN ADI İŞLEMLERİ
  FİYAT TARİFELERİ
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  RELATIS FARKI
  YENİ MÜŞTERİ
  DUYURULAR
  İLETİŞİM
Yeni Ticaret Kanunu ve Şirket Web Sitelerinde Olması Gereken Bilgiler

   
Site Ziyaretçileri
1 ziyaretçi online

 
1998-2007 ® Latisnet İnternet Hizmetleri